Rodinný pension Bečov ***

Kde Vás ubytujeme

rodinný pension bečov

Pokoj č. 1 - Dvoulůžkový pokoj (24 m²)

Podkrovní pokoj s širokým výhledem na údolí řeky Teplá obklopené lesy nabízí dvoulůžko (manželskou postel) a posezení ve dvou křeslech s vyšším konferenčním stolkem, který je možné také využít jako pracovní stůl. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Free wi-fi

manželská postel

rodinný pokoj

sprchový kout

REZERVUJTE SI POKOJ Č. 1:
+420 725 735 296 nebo pensionbecov@email.cz

Pokoj č. 2 - Dvoulůžkový pokoj - Junior suite
(31 m²)

Podkrovní pokoj s výhledem na celé náměstí, zámek a kostelní věž nabízí dvě oddělená lůžka s možností další přistýlky a obývací část s pohodlnými křesly a konferenčním stolkem. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Pokoj může být dle Vašeho přání vybaven dětskou postýlkou. Pokoj vyhovuje standardu rodinného pokoje.

Free wi-fi

oddělené postele

rodinný pokoj

sprchový kout

REZERVUJTE SI POKOJ Č. 2:
+420 725 735 296 nebo pensionbecov@email.cz

Apartmán - (60 m²)

Prostorný apartmán rozprostírající se přes celé druhé nadzemní podlaží s rozvržením 3+kk poskytuje plně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, varnou deskou a jídelním stolem, obývák s rozkládací rohovou pohovkou s ložnou plochou 160 x 200 cm. V apartmánu je také ložnice s dvoulůžkem (manželskou postelí) a dalším lůžkem sloužícím jako přistýlka. Z ložnice je vstup do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Dlažba koupelny Vás v chladných měsících příjemně zahřeje díky vestavěnému podlahovému vytápění. Z kuchyně a obýváku je výhled na náměstí, z ložnice na údolí řeky Teplá. Apartmán může být dle Vašeho přání vybaven dětskou postýlkou, dětskou židličkou nebo další přistýlkou.

Free wi-fi

manželská postel

3+kk

kuchyň

sprchový kout

REZERVUJTE SI APARTMÁN:
+420 725 735 296 nebo pensionbecov@email.cz

Co dále nabízíme
Klubová místnost - (35 m²)

Klubová místnost (35 m2) nacházející se v přízemí je k dispozici hostům pensionu. Kapacita klubové místnosti je 10-15 osob. Je koncipována jako odpočinková místnost s prostornou rohovou sedačkou a krbovými kamny. Přestože velká okna zprostředkují výhled přímo na náměstí, budete zde mít dostatek soukromí. Klubová místnost je připravena pro pořádání večírků, rodinných oslav nebo firemních akcí. Na vyžádání je k dispozici i aparatura, ke které lze připojit jakýkoli hudební přehrávač.

Ke klubové místnosti náleží také společná kuchyňka, která je k dispozici zdarma, pokud váš pobyt trvá alespoň na dvě noci. Kuchyňka je plně vybavena (varná deska, rychlovarná konvice, prostorná lednice, nádobí apod.). V kuchyňce je barový pult a dvě židle, v klubové místnosti pak 2 stoly.

Free wi-fi